Bryczesy – odwiedzamy sklep jeździecki!

Jednym z najważniejszych elementów stroju miłośnika jazdy konnej są bryczesy, czyli specjalne spodnie zwiększające komfort i bezpieczeństwo jazdy. Czym charakteryzują się spodnie dla osób jeżdżących konno? Jakie modele oferuje każdy dobry sklep jeździecki? Sprawdź!

Sklep jeździecki dla amatorów i profesjonalistów

Bryczesy szyte są z elastycznego, „oddychającego” materiału składającego się zazwyczaj z włókien poliestrowych, wiskozy i elastanu. Ich zadaniem jest zapewnienie jeźdźcowi maksymalnej swobody ruchów i ochrona nóg przed otarciami. W odróżnieniu od klasycznych legginsów, bryczesy nie mają szwów po wewnętrznej stronie ud. Dzięki temu nawet intensywny trening nie skutkuje powstaniem bolących podrażnień i odparzeń. Cechą charakterystyczną bryczesów jest lej, czyli wzmacniana część z silikonu lub skóry zapewniająca lepszą przyczepność i sztywność w okolicach pośladków i ud.  W sklepie jeździeckim znajdziesz dwa typy bryczesów – z pełnym oraz częściowym lejem. Nogawki nowych spodni jeździeckich powinny być zakończone wąskim mankietem przy kostce (często zapinanym na rzep). Wybierz bryczesy z wysokim stanem chroniącym plecy przed wiatrem i chłodem. Przed sezonem jesienno-zimowym warto zaopatrzyć się w ocieplany model.

Sklep jeździecki Equishop – wygodne zakupy on-line

W Twojej okolicy nie ma profesjonalnego sklepu dla miłośników jeździectwa? Nieocenioną pomocą w kompletowaniu swojego stroju sportowego będzie oferujący sprzedaż on-line. W asortymencie salonu cenionego przez zawodowców znajdziesz wysokiej klasy odzież treningową i konkursową, akcesoria (w tym niezawodne, atestowane kaski), siodła, a nawet wyposażenie stajni.

https://aavamobile.pl/nowoczesne-ogrzewanie-tarasowe-elegancja-spotyka-funkcjonalnosc/ https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/ https://dinusiek.pl/ogrzewacz-tarasowy-jak-cieszyc-sie-tarasem-niezaleznie-od-pory-roku/