Iveco Daily – używane samochody, które robią wrażenie

Kto nie słyszał o słynnym dostawczaku Iveco Daily? To włoska marka, która zasłynęła z produkcji można by rzec niezniszczalnych samochodów dostawczych stworzonych do kompaktowego transportu miejskiego. Taką oto ciężarówką jest Iveco Daily. Używane pojazdy tej włoskiej firmy (czy to modele Eurocargo czy Iveco) charakteryzują się tak dobrymi parametrami, że większość przedsiębiorców decyduje się właśnie na ich usługi. Dlaczego?

Iveco Daily – z czego zasłynął?

 

Iveco Daily to włoski model samochodu dostawczego, który zasłynął z wielu pozytywów. Przede wszystkim ekonomiczność to podstawowy element, na który obecnie zwracają uwagę przedsiębiorcy. Tutaj nie ma czego zarzucić modelowi Daily, który w mieście zachowuje się jak ryba w wodzie! Opływowy kształt w połączeniu z silnym, ale ekonomicznym silnikiem daje raporty spalania, które potrafią zaskoczyć. Jednak wszystko złożone jest w taki sposób, że ekonomiczność i niskie spalanie nie odbiera radości i efektywności z jazdy kierowcy. Nawet całkowicie napakowany Iveco Daily jest w stanie podjeżdżać pod wysokie wzniesienia czy dynamicznie ruszać spod świateł.

Jeżeli już o silniku mowa… Iveco Daily może pochwalić się silnikiem sięgającym nawet 3,0 litra w największej wersji. W połączeniu z około 200 Km silnik jest w stanie konkurować nawet z szybkimi samochodami osobowymi – oczywiście w granicach przyzwoitości.. Kolejnym atutem jest pakowność modelu Daily, która jest w stanie zmieścić więcej palet niż na pierwszy rzut oka się wydaje! Każda hurtownia z pewnością będzie zadowolona z ilości towaru jaką przywozi model Iveco Daily.

Podsumowanie

 

Taki pakiet zalet może zaskakiwać. Oczywiście tylko pozytywnie! Dlatego Iveco Daily w formie używanej jest tak popularny. Mimo przejechania sporej ilości kilometrów zazwyczaj dalej gotowy jest do kolejnych lat ciężkiej pracy. Każdy przedsiębiorca, który posiadał choć jeden samochód Daily był z niego zadowolony! Wystarczy tylko wybrać model pochodzący od sprawdzonego dealera i cieszyć się jego efektywnością!

dbagmonster.com zobacz uryartcinema.pl