Wózki spacerowe w zasięgu ręki

Nowoczesne wózki spacerowe zaskakują nie tylko swoim designem, ale przede wszystkim: zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzisiaj producenci proponują nam wózki, których prowadzenie okaże się prawdziwą przyjemnością. Komfort dziecka gwarantowany!

Znajdź idealny wózek do codziennych spacerów

Codzienne spacery to szansa na dotlenienie organizmu, wspólny czas z dzieckiem oraz pokazanie mu cudów natury dookoła nas. Aby spacery przebiegały w miłej atmosferze konieczne jest zadbanie o komfort malucha. Nowoczesne wózki spacerowe oferowane przez firmy takie jak espiro.pl łączą w sobie świetne parametry techniczne i wiele udogodnień, zarówno dla dziecka, jak i rodzica.

Trwała konstrukcja i odporne na niszczenie materiały

Najnowsze wózki spacerowe projektowane są w taki sposób, aby nie ulegały niszczeniu. Lekkie konstrukcje tworzone są z aluminium malowanego proszkowo. Aluminium pozwala na znaczne zmniejszenie wagi wózka, co przekłada się bezpośrednio na łatwość jego prowadzenia. Nie mniej ważne są koła – co najchętniej wybieranych zalicza się koła piankowe, wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, pozwalające na wygodne prowadzenie wózka po nierównym, nieutwardzonym terenie. Uzupełnienie zawieszenia o amortyzatory pozwala na niwelowanie wszelkich wstrząsów podczas prowadzenia wózka.

O bezpieczeństwo dziecka zadbają pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z dodatkowym pasem krokowym, barierka oraz regulowany podnóżek. Ochronę przed silnym słońcem zapewnią obszerne budki tworzone z tkanin odpornych na promieniowanie UV.

Przygotowani na spacer!

Również rodzice docenią starania projektantów. Wózki zaopatrzone są w wygodne hamulce, konstrukcje można składać w taki sposób, aby bez trudu zmieściły się one w bagażniku samochodu.

 

 

https://ciekawostki-porady.blogspot.com/ https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/ https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/