Zestaw technorattanowy na taras

Bez względu na wielkość tarasu dzięki nowoczesnym meblom i dodatkom bez trudu stworzymy z tej przestrzeni wyjątkowe miejsce wypoczynkowe. Aranżując taras możemy wykreować miejsce, z którego korzystać będą wszyscy domownicy. Jakie rozwiązania i produkty wykorzystać, aby spędzać na tarasie komfortowo czas?

Zaprojektuj taras zgodnie z potrzebami

Przede wszystkim zastanówmy się, w jaki sposób chcemy spędzać czas na tarasie. Jeśli zależy nam na przytulnym zakątku do czytania książek czy popijania herbaty najbardziej sprawdzi się zestaw technorattanowy złożony z krzeseł, stolika kawowego lub leżaka technorattanowego. Jeśli planujemy na naszym tarasie gościć bliskich czy też podawać posiłki lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie klasycznego stołu i 6 foteli lub krzeseł – taki zestaw pozwoli nam spożywać posiłki na świeżym powietrzu. Dobrym pomysłem może być także wykorzystanie wiszącego fotela – to idealne miejsce, aby skryć się i odpocząć po długim, pełnym wyzwań dniu.

Tworzywa mebli ogrodowych – na co zwracać uwagę?

Meble tarasowe będą narażone na działanie zmiennych warunków atmosferycznych – musimy być tego świadomi. Wybierając meble niskiej jakości bardzo szybko zaczną się one łamać, wyginać. Dobrym rozwiązaniem jest zakupienie mebli technorattanowych, opartych na aluminiowych, antykorozyjnych stelażach. Takie tworzywa są odporne na wilgoć, wnikanie brudu, odkształcanie.

Znajdź odpowiedni parasol ogrodowy

By cieszyć się latem bez względu na pogodę warto zastanowić się nad kupnem nowoczesnego parasola. Współcześnie parasole ogrodowe odznaczają się wspaniałym designem, wysoką funkcjonalnością, szerokim spektrum regulacji. Nowoczesne parasole posiadają czasze z poliestru powleczonego poliuretanem – oznacza to, że są one odporne nie tylko na działanie szkodliwych promieni UV, ale również na wilgoć.

yjazne-wnetrza.pl ck.com.pl live url