Klasyczny parasol w nowoczesnej odsłonie

W naszych ogrodach parasole są jednym z najchętniej wybieranych dodatków – dzisiaj kupujący zwracają uwagę nie tylko na ich wyjątkowy wygląd, ale przede wszystkim na fakt, że skutecznie chronią nas one przed działaniem promieniowania UV czy niespodziewanym deszczem. Jak to możliwe?

Nowoczesne parasole ogrodowe różnią się diametralnie od parasoli oferowanych dekadę temu. Dzisiaj wiele uwagi przykłada się przede wszystkim do ich doskonałych parametrów technicznych i materiałów z których są tworzone. Parasol do ogrodu jest dzisiaj nie tylko ozdobą, ale i funkcjonalnym dodatkiem, który całkowicie odmieni nas sposób postrzegania przestrzeni przydomowej. Co warto wiedzieć o nowoczesnych parasolach ogrodowych?

Parasol dostępny od ręki!

Topowi producenci oddają w nasze ręce produkt kompletny: piękny, zaawansowany technologie i odporny na uszkodzenia. Zastosowanie materiałów takich jak aluminium malowane proszkowo pozwoliło na wyeliminowanie problemu rdzy, dzięki czemu stelaż nie odkształca się, nie traci estetycznego wyglądu.

Na uwagę zasługuje czasza nowoczesnego parasola. Jej bok może sięgać nawet 4 metrów długości! Tak duża czasza bez problemu zacieni wybrane przez nas miejsce. Materiałem użytym do budowy czaszy jest tkanina techniczna pokryta warstwą poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że czasza jest zabezpieczona przed działaniem promieni UV, wnikaniem kurzu, płowieniem, deszczem. Nowoczesny parasol pozwoli nam cieszyć się chwilami w ogrodzie bez względu na panującą wokół aurę i deszcz!

Olbrzymią zaletą parasoli ogrodowych od topowych producentów są liczne punkty regulacji, które pozwalają w sposób płynny zmieniać ustawienia czaszy, stelaża. To pozwoli nam w prosty sposób dopasować kąt padania cienia do naszych potrzeb.

 

 

https://aavamobile.pl/nowoczesne-ogrzewanie-tarasowe-elegancja-spotyka-funkcjonalnosc/ https://ciekawostki-porady.blogspot.com/ https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/