Meble i dodatki outdoorowe

Lato sprzyja temu, aby każdą wolną chwilę spędzać na świeżym powietrzu. Posiadacze tarasów i ogrodów maja ułatwione zadanie: dzięki kilku elementom outdoorowym mogą oni stworzyć wyjątkowe miejsce wypoczynkowe, z którego korzystać będą wszyscy domownicy. Jakie rozwiązania i pomysły warto wykorzystać w swojej strefie wypoczynkowej? Podpowiadamy!

Meble – klucz do wygody

Najważniejszym elementem w strefie relaksu są oczywiście meble ogrodowe. Ich szeroki wybór sprawia, że bez trudu znajdziemy elementy dopasowane zarówno do wielkich ogrodów, jak i niewielkich balkonów czy tarasów. Szukając pięknych mebli nie zapominajmy o tym, jak ważna jest ich trwałość. Meble (i wszystkie elementy outdoorowe) będą wystawione na działanie wilgoci, zmiennych temperatur, silnego promieniowania UV. Zastosowanie trwałych materiałów jest gwarancją długiej żywotności mebli.

Funkcjonalne parasole ogrodowe

Parasole ogrodowe są chętnie wybierane do stref wypoczynkowych blisko domu – użytkownicy cenią sobie przede wszystkim dużą ilość cienia, ale też funkcjonalność. Parasol ogrodowy 3m posiada obszerną czaszę wykonaną z poliestru pokrytego poliuretanem. Dzięki temu połączeniu czasza chroni zarówno przed promieniowaniem UV, jak i niespodziewanym deszczem. Taki parasol sprawi, że pogoda już nigdy nie będzie stała nam na przeszkodzie!

Możliwość regulacji w kilku płaszczyznach

Dużą zaletą nowoczesnych parasoli ogrodowych jest możliwość dopasowania ich do naszych potrzeb. Liczne punkty regulacji sprawiają, że możemy precyzyjnie regulować kąt padania cienia. Kilka płynnych ruchów wystarczy, aby zacienić wybrany przez nas obszar. Dodatkowym ułatwieniem jest osadzenie stelaża na ruchomej stopie – dzięki niej możemy rotować konstrukcję o 360 stopni.

https://ciekawostki-porady.blogspot.com/ https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/ https://dinusiek.pl/ogrzewacz-tarasowy-jak-cieszyc-sie-tarasem-niezaleznie-od-pory-roku/