Praktyczny hoker loft – jak go wykorzystać w domu?

Hoker loft to jedna z chętniej wybieranych opcji przez osoby, które decydują się na wykreowanie loftowej przestrzeni w domu. Styl loftowy cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, a możliwości kreacji wnętrz przy jego użyciu są praktycznie nieograniczone. Jak wykorzystać hoker loft w danej przestrzeni? Oto kilka propozycji

Hoker loft w industrialnej kuchni

Styl industrialny jest nie do pomylenia z żadnym innym – przekonują projektanci. Wnętrza loftowe łączą świetny design, wysoką jakość zastosowanych materiałów, ale też funkcjonalność. Styl loftowy to przede wszystkim konkretne tworzywa i materiały: stal, szkło hartowane, kamień, lite drewno. Wnętrza wypełnione takimi materiałami mogą wydawać się surowe, więc uzupełnia się je o konkretne kolory: czerń, biel, beże, szarości. Wnętrza loftowe odznaczają się także wysokimi oknami i dużymi przeszkleniami. To świetne rozwiązanie, które pozwala na wpuszczenie do wnętrza większej ilości naturalnego światła. We wnętrzach loftowych dekoracjami są odpowiednio stylizowane meble, takie jak hoker loft. Stołki barowe sprawdzą się ustawione przy przedłużonym, kuchennym blacie, jak również przy wyspie kuchennej. Hokery loftowe można wykorzystać również w salonach czy w jadalniach, gdzie ustawione są wysokie stoły.

Jak skonstruowany jest hoker loft?

Stołek barowy w stylu industrialnym opiera się na stabilnej konstrukcji wykonanej z elementów metalowych. Taka konstrukcja nie odkształca się, nie jest podatna na korozję. Siedzisko i oparcie wykonane jest z litego drewna, którego jasny kolor świetnie komponuje się z ciemniejszym stelażem. Dodatkowo hoker loft może być też uzupełniony o podnóżek, który pozwoli na przybranie stabilniejszej pozycji. Hokery świetnie uzupełnią wnętrze i nadadzą mu oryginalnego charakteru.

 

yjazne-wnetrza.pl uh-wetsch.org ofluo.com